Aplinkotvarka

1. Betono ir klinkerio trinkelių įrengimo – klojimo darbai

Vienas sudėtingiausių darbų kieme – trinkelių klojimas. Trinkelės puikus pasirinkimas kiemo dizainui, kadangi tai ne tik ilgaamžė kiemo danga. Klojant trinkeles galima išgauti įvairius raštus bei formas. Įrengiant spalvotų trinkelių dangą pagražinamos miestų aikštės, suteikiamas išskirtinis žavesys namo ar sodo kiemui.

Trinkelių danga gali būti įrengiama – klojama:

 • Privataus namo, sodo ar sodybos kiemas
 • Automobilių stovėjimo aikštelės
 • Paupių takai, parkų takeliai
 • Šaligatviai ir pėsčiųjų takai
 • Prekybos vietų ir pėsčiųjų takai
 • Vaikų žaidimų aikštelės ir kt.

Mūsų komanda dirba su įvairaus storio ir įvairių rušių trinkelėmis:

 1. Betono tinkelės (GT2-5 penketukas 5cm storio; GT2-6 šešetukas 6cm storio, GT2-8 aštuntukė 8cm storio) ir didesnės, šios trinkelės pačios populiariausios.
 2. Klinkerio, granito, bazalto trinkelės – prabangos prekė, žymiai brangesnės, tačiau ilgaamžiškesnės ir tvirtesnės.

Kadangi betono ir kitų medžiagų trinkelės yra įvairių storių, klojamų trinkelių storis priklauso nuo jų eksploatavimo sąlygų, t.y.bus vaikščiojamoji ar važiuojamoji danga. Vaikščiojamajai dangai užtenka 5 – 6 cm storio trinkelių, nors šaligatviams vis dažniau pradedama naudoti 8 cm betonines trinkeles. Važiuojamajai dangai patartina naudoti betonines trinkeles kurių storis prasideda nuo 8 cm.

Praktiškai visada atliekant trinkelių klojimo darbus, neatsiejamas darbas yra vejos bortelių montavimas, dažnai ir gatvės bortų montavimas. Tiek vejos, tiek gatvės bortai montuojami ant betono pagrindo.

Trinkelės – graži ir patvari aplinkos tvarkymo medžiaga, tačiau labai svarbu tinkamai ir kokybiškai atlikti trinkelių klojimo – įrengimo darbų visuma: grunto kasimas, šalčiui atsparaus pagrindo sluoksnio iš smėlio įrengimas, pagrindo įrengimas iš dolomitinės skaldos, išlyginamojo sluoksnio įrengimas iš dolomito ar granito atsijų ir tik tada trinkelių klojimas, užšlavimas granito atsijomis, vibravimas.

Vienas pirminių darbų išklausyti kliento norus ir pageidavimus, o atlikus niveliavimo darbus ir įvertinus aplinkos kontūrus bei aukščius labai svarbu supažindinti klientą su galimybėmis įgyvendinti jo norus, padėti ir patarti pasirinkti fukcionaliausią trinkelių klojimo variantą.

Trinkeles klojame Panevėžyje, Kupiškyje, Pasvalyje, Biržuose, Radviliškis,Pakruojis, Kėdainiai, Anykščiai, Ukmergė.

Trinkelių klojimo darbai
Asfalto klojimas

2. Asfaltbetonio dangos įrengimo darbai

Viena iš patvariausių dangų yra asfaltbetonis. Dažniausiai asfaltbetonio danga naudojama tose vietose, kur planuojamas intensyvus judėjimo srautas. Pagrindinės asfaltbetonio savybės: ilgaamžiškumas ir stabilumas. Ilgaamžiškumas – danga atlaiko kenksmingų oro sąlygų pokyčius (temperatūros svyravimai ir kt.). Stabilumas – sutankintas asfaltbetonio mišinys atlaiko judančių transporto priemonių jėgą.

Visos viršutinių sluoksnių dangos susideda iš tam tikrų pasiruošimo etapų. Kaip ir trinkelių klojimui reikalingas tinkamai paruoštas pagrindas, taip ir asfaltbetonio dangai svarbu atakingai paruošti pagrindus: grunto nukasimas, smėlio pagrindų paruošimas, skaldos pagrindų paruošimas, pagrindų tankinimas vibro technika.

Asfaltbetonio danga klojama asfalto klotuvais, naudojant įvairių rūšių ir markių asfaltbetonį:

 1. Maltas asfaltbetonis – skirtas betono skaldos paviršiui išlyginti ir dulkėtumui sumažinti.
 2. Šaltas asfaltbetonis – skirtas duobėms užlyginti.
 3. Karštas asfaltbetonis – skirtas apatinėms, viršutinėms ir viensluoksnėms kelio ar aikštelių dangoms įrengti.
 4. Dažniausiai naudojami karšto asfaltbetonio mišiniai: AC16PD, AC11VS, AC22PS, AC22PN

Mes Jums siūlome: kelių asfaltavimas, gatvių asfaltavimas, takelių asfaltavimas, aikštelių asfaltavimas.

Asfaltavimo darbai Panevėžyje, Kupiškyje, Pasvalyje, Biržuose, Kėdainiuose, Radviliškyje, Pakruojyje, Anykščiuose, Ukmergėje.

3. Apželdinimo ir vejos įrengimo darbai

Neatsiejama gerbūvio dalis – apželdinimas ir veja. Veja būna įvairių rūšių: ruloninė, dirbtinė, sėjama.

Aplinkotvarkos ir apželdinimo sritį apima ne tik veja ir augalai. Aplinkotvarką apima:

 1. Laistymo sistemos įrengimas
 2. Drenažo sistemos įrengimas
 3. Lietaus nuotekų įrengimas
 4. Kūdrų kasimas ir priežiūra

Norint tinkamai įrengti veją labai svarbu įvertinti esamą augalinį gruntą, esant būtinybei nereikalingą gruntą pašalinti ir užvežti tinkamą augalinį gruntą, sijotą juodžemį.

Mūsų įmonė Jums gali pasiūlyti:

 1. Vejos ajeravimo paslauga
 2. Grunto įdirbimas
 3. Papildomo grunto užpylimas ir išlyginimas
 4. Vejos sėjimas
 5. Vejos volavimas
 6. Kūdrų kasimas
 7. Laistymo sistemų rengimas
 8. Drenažo įrengimas
 9. Lietaus nuotekų įrengimas

Aplinkos tvarkymo darbus atliekame Panevėžyje, Kupiškyje, Pasvalyje, Biržuose, Kėdainiuose, Radviliškyje, Pakruojyje, Anykščiuose, Ukmergėje.

Vejos įrengimas
Griovimo darbai Panevėžyje

4. Griovimo darbai

Pastebime didėjančią griovimo darbų paklausą. Vis daugiau klientų įvertina rekonstrukcijos ir naujos statybos kaštus, todėl dažniausiai priimamas sprendimas griauti senus pastatus, o ne rekonstruoti. Taip pat mūsų šalyje vis dar yra nemažai apleistų bešeimininkių pastatų, kurie nepuošia mūsų aplinkos, todėl savivaldybės pamažu stengiasi likviduoti tokius pastatus.

Griovimo srityje mes atliekame:

 1. Pastatų demontavimas
 2. Statybinių atleikų išvežimas
 3. Statybinių atliekų perdirbimas (malto betono skalda)
 4. Aplinkos sutvarkymas po griovimo darbų
 5. Pamatų demontavimas
 6. Pastatų griovimas
 7. Privažiuojamųjų, laikinų kelių įrengimas iš malto betono skaldos

Griovimo metu atliekamas betono smulkinimas – tai ne tik statybinių atliekų perdirbimas, bet ir antrinis žaliavų panaudojimas, išgaunant statybinė medžiagą – malto betono skalda.

Griovimo darbus atliekame visoje Lietuvoje, naudojame didžiają statybinę techniką: didžiakūbiai ekskavatoriai, triašiai savivarčiai, Bobcat minikrautuvai, hidro plaktukas.

5. Žaidimų aikštelių įrengimo darbai

Lietuvoje vis populiarėja žaidimų aikštelių įrengimas net tik darželiuose ir miestų parkuose bet ir kaimo bendruomenėse, individualiuose kiemuose. Žaidimų aikštelės įrengiamos iš įvairiausių medžiagų: Gras arba Graslok danga, guminės plytelės, EPDM guminė danga, dirbtinė žolė ir kt.

Kaip ir trinkelių klojimui, asfaltavimui, taip ir žaidimų aikštelių dangoms reikia pasiruošti pagrindus, vienoms dangoms vyksta minimalus pasiruošimas (Gras arba Graslok danga), kitoms – reikalingas rimtas pagrindų paruošimas, apimantis: grunto nukasimas, smėlio pagrindo įrengimas, skaldos pagrindo įrengimas.

Galime Jums įrengti:

 1. Lauko teniso kortų aikštės
 2. Vaikų žaidimų aikštelės darželiuose ar individualių namų kiemuose (su mažąją architektūra, t.y.žaidimų įrenginiais)
 3. Lauko treniruoklių aikštelės su inventoriumi
 4. Lauko badmintono kortų aikštės
 5. Aikštelė aplink baseiną
 6. Lauko krepšinio aikštės
 7. Universalios žaidimų aikštės

Aikšteles įrengiame pagal kliento poreikius, patariame ir kartu su klientu suderiname geriausiai kliento poreikius tenkinantį sprendimą bei jį įgyvendiname.

Žaidimo aikštelių įrengimas
tvorų įrengimas

6. Tvorų įrengimo darbai

Tvora – svarbi kiekvienos teritorijos, kiemo dalis, tai neatsiejama namo ar pastato teritorijos interjero detalė, kuri atkreipia žmonių dėmesį.

Tvoras įrengiame nuo objekto apžiūros, sprendimų priėmimo iki galutinio darbo ir perdavimo klientui. Suteikiame pilną darbų komplektą: konsultacija, medžiagų tvorai pristatymas, paruošiamieji darbai tvoros statymo darbams (skylių gręžimas), visi tvorų montavimo darbai, įvažiavimo vartų įrengimas, įėjimo vartelių sumontavimas.

Įrengiame įvairių tipų tvoras, pagal klientų pageidavimus.

Tvoras statome Panevėžyje, Panevėžio rajone, Kupiškyje, Pasvalyje, Biržuose, Kėdainiuose, Radviliškyje, Pakruojyje, Anykščiuose, Ukmergėje.

7. Aikštelių valymas

Vis dažniau susidurime su aikštelių valymo problema. Aikštelių valymas reikalingas tiek rudenį krentant lapams, tiek vasara vėjaui sunešus dulkių sluoksnius, tiek žiemą prisnigus ir esant sunkiam pravažiavimui – privažiavimui.

Aikštelių valymą paslaugą atliekame Bobcat minikrautuvu su priedais:

 1. Kaušas – sniego valymui ir stumdymui. Galimas sniego išvežimas savivarčiais.
 2. Rotacinė šluota – aikštelių valymas nuo suneštų dulkių, lapų ir kt., gatvių valymas po statybos darbų.

Aikštelių valymo darbus atliekame Panevėžyje.

aikštelių valymas

Aplinkotvarka, Trinkelių klojimas, Kelių tiesimas, Apželdinimas ir vejos įrengimas, Griovimo darbai, Žaidimo aikštelių įrengimas, Tvorų įrengimas, Aikštelių valymas, Gerbūvio darbai